Kurumsal

GÜRAY FANTAZİ İPLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1993 yılından beri dokuma, örme ve ev tekstiline yönelik üretim ve aynı zamanda iplik ithalatı yapan kuruluşumuz 2008 yılından itibaren GÜRSU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ‘ ki yeni tesislerine geçmiş olup en son teknoloji makinalarla metalize sim ipliği üretimine başlamıştır.

Şu anda 4000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız sim boyama,  kesme,  büküm ve aktarma makinaları ile kısa zamanda kalitesi, güvenirliliği, kalifiye personeli ve yüksek üretim kapasitesi ile pazarda ki yerini almıştır. Bazi Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaya başlamıştır.

2010 yılından itibaren ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE kurmuş olduğumuz tesisimizde NSC marka GC 12 modeli hazırlama makinaları ile akrilik ve yün akrilik karışımlı ipliklerin üretimine başlanmış olup dokuma, örme, triko ve ev tekstiline yönelik fantezi iplik üretimine başlamıştır. Saurer Allma EHP -2 modeli makinalarıyla akrilik, pamuk, yün, tiftik, keten, polyester, viskon, polyamid, bambu ve diğer her türlü fitilden veya iplikten 0.7 NM  ile 20 NM aralığındaki ipliklerle, akrilik flam, makarna, buklet, nope, frize ve geçişli iplikler üretmekteyiz….

Etiket Bulutu

M MX

Adres Bilgilerimiz

Adres:Yenidoğan Mh. Sadık Ahmet Cd. No:25
Gürsu / BURSA
Tel: 0224 376 23 66 – 67
Faks:
Mail:info@gurayfantaziiplik.com
Bu Gün :44
Bu Ay :378
Bu Yıl :10700
Toplam :92890